حذف رمز سامسونگ A310M بدون پاک شدن اطلاعات

فراموشی رمز سامسونگ

رمز قفل صفحه دستگاه سامسونگ مدل A310M خود را فراموش کردید و اطلاعات خود را نیاز دارید؟

بسیاری از کاربران دستگاه های سامسونگ و … هنگامی که گوشی نو خریداری میکنند اولین اقدامی که میکنند، گذاشتن رمز بر روی دستگاه است که بیشتر در سنین نوجوان یا میانسال رخ می دهد که دچار فراموشی پسورد می شوند و یا در دسترس گذاشتن بچه ها و تغییر رمز توسط بچه های شیطون این اتفاق می افتد. که غالبا ً با وایپ کردن، یا فلش کردن و … اقدام به برداشتن رمز می شود. اما نکته مهم اینجاست که کلیه اطلاعات(به جز حافظه SDCARD) از قبیل شماره تلفن ها، نوت و کلیه اطلاعات در حافظه داخلی از بین می رود.

در بعضی از موارد برای مشتری و یا کاربر اطلاعات مهم نیست اما بعضی از کاربران به هیچ عنوان نمیخواهند اطلاعات را از دست بدهند در صورت بروز این مشکل نگران نباشید چرا که بسیاری از کاربران اندرویدی این مشکل را تجربه کرده اند.

در اینجا ما راه حل را به شما جهت باز کردن سامسونگ A310M ارائه خواهیم نمود که قبل از آن ضروری است کمی با مکانیزم فایل آشنا شوید

مناسب برای باز کردن قفل های مختلف با توجه به پشتیبانی رمز دستگاه

قفل الگو Pattern

قفل پین کد PinCode

اثر انگشت Fingerprint

پسورد حروفی Password

قفل صدا Voice Unlock

قفل چهره Face Unlock

در اینجا ما مشکل شما را با کمترین ریسک حل می نمائیم که نقش اول به عهده شماست، ما فایل را ارائه می کنیم و شما کار را انجام می دهید. در جدول زیر بیاموزید مدل دستگاه، ورژن اندروید و بیلدنامبر گوشی و یا تبلت شما چیست! توجه داشته باشید باید قفل FRP در اندروید های 5 به بالا خاموش باشد وگرنه فایل غیر قابل رایت خواهد بودمدلاندرویدبیلد نامبر فایلقابل نصب بر روی بیلد نامبرهاتاریخ انتشار راملینک دانلود
A310M7A310MUBU2CQG1تمام بیلد نامبر ها2016.07.14
3900 تومان – خرید
A310M6.0.1A310MUBU2BQB2تمام بیلد نامبر ها2017.02.17
9800 تومان – خرید
 
A310M5.1.1A310MUBU2APG1تمام بیلد نامبر ها2016.07.10
3900 تومان – خرید

فایلی که برای حذف پسورد A310M ارائه می دهیم چیست ؟ و چگونه رایت می شود؟
شما باید آگاه باشید بابت چه چیزی هرینه می دهید. فایلی که شما دریافت می کنید در واقع کرنل ادیت شده ای است به حجم کمتر از 100 مگابایت که بصورت دو فایل میباشد!! کرنل اورجینال و کرنل ادیت شده! کافیست اول کرنل ادیت شده فایل 1 توسط تیم آمارام را رایت نمائید و بعد از بالا آمدن سامسونگ A310M و حذف رمز دوباره اقدام به رایت کرنل اورجینال فایل 2 کنید. فایل مانند فلش تک فایل و فقط در قسمت AP اودین قرار خواهد گرفت.


نرم افزار های مورد نیاز

آخرین درایور های سامسونگ

آخرین ورژن Odin


نحوه رایت فایل حذف پسورد A310M
بر روی برنامه برنامه Odin کلیک راست کرده و run as Administrator را انتخاب نمائید.

odin-3.10.7-download-file
odin-3.10.7-download-file
run-odin-v3.10.7-as-administrator
run-odin-v3.10.7-as-administrator

فایل را طبق عکس زیر در برنامه اودین لود کنید. توجه داشته باشید فایل را در AP قرار دهید.

قراردادن فایل رام در برنامه Odin

اکنون همه چیز برای برداشتن قفل آماده است.

چیدمان موفق قایل در Odin

دستگاه را خاموش و با نگه داشتن دکمه هوم + ولوم پایین، پاور را بزنید. تا دستگاه به حالت زیر در آید و بعد از آن با زدن دکمه ولوم بالا طبق عکس به منو دانلودینگ خواهید رسید. توجه داشته باشید منوی دانلودینگ هر اندروید مطابق عکس متفاوت است.)

در عکس سمت چپ باید ولوم بالا را فشار دهیم

 

انواع حالت های دانلودینگ سامسونگ

اکنون دستگاه را با کابل به سیستم وصل نمائید و تا آبی شدن کادر طبق تصویر زیر صبر نمائید تا درایور دستگاه شناسایی گردد. اگر آبی نشد یا درایور درست نصب نیست و یا کابل مشکل دارد. پس از آبی شدن کادر مطابق تصویر زیر کافیست دکمه Start را بزنید.

بر روی start کلیک کنید

دستگاه در حال برداشتن پسورد می باشد لطفا شکیبا باشید این عملیات بسته به حجم فایل و سرعت انتقال از 30 ثانیه تا 5 دقیقه طول خواهد کشید.

شروع عملیات فلش دستگاه

پس سبز شدن کادر مطابق تصویر زیر می توانید دستگاه را از سیستم جدا کنید و صبر کنید تا منو گوشی بالا بیاید. و بعد از صحت عملکرد دستگاه فایل 2 یعنی کرنل اورجینال را نیز طبق همین آموزش نصب نمائید.

فلش موفقیت آمیز دستگاه

موفق باشید 

مطالب مرتبط
در بحث شرکت کن

ایمیل شما نمایان نخواهد شد